Kleksik

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W RUMI

Kilka słów o „Kleksiku”

Już od dwudziestu trzech lat w naszej szkole ukazuje się „Kleksik". Założycielami gazetki były panie Ewa Pionke i Mirosława Papke.

Przez kolejne lata redagowaniem pisemka zajmowały się panie: Irena Łukaszewicz, Łucja Klepacka, Ewa Bodzoń, Grażyna Labudda, Alicja Kepke, Anna Gliszczyńska-Żywicka, Justyna Senderska, Monika Pelplińska i Jadwiga Mróz. Od roku szkolnego 2016/2017 opiekę redakcyjną nad „Kleksikiem" objęły panie Magdalena Kretschmer i Beata Szymichowska-Kuegler.

Wzorem lat ubiegłych, każdy uczeń z klas I-III znajdzie w pisemku coś dla siebie, będzie mógł pogłębić swoją wiedzę rozwiązując krzyżówki, rebusy i zagadki, a także przeczytać artykuły związane z aktualną porą roku czy wydarzeniami z życia szkoły.