Opublikowano 2022-10-19

Codey rocky to roboty zakupione w ramach Laboratoria Przyszłości, które wykorzystywane  są na zajęciach rozwijających z Robotyki. Dzięki nim uczniowie mają okazję odkrywać tajniki programowania.

NALEŚNIKOWO 😋 w klasie 3c pachniało smakowicie, a to za sprawą naleśników, które przygotowywały dzieci na wspólne śniadanie. Wielką satysfakcją było samodzielne korzystanie ze sprzętu AGD, który został zakupiony w ramach Laboratorium Przyszłości.

8.12.22r. w szkole można było poczuć zapach zbliżających się świąt. To wszystko za sprawą klasy 3c, która w czasie zajęć piekła pyszne pierniczki, a później je dekorowała. Na zajęciach wykorzystany był przenośny piekarnik, który został zakupiony w ramach projektu Laboratorium Przyszłości.

Działo się na lekcjach fizyki kl. 8b, 8c, 8g.

Dzięki zestawom zakupionym z laboratorium przyszłości uczniowie samodzielnie budowali obwody, mierzyli napięcie i natężenie oraz sprawdzali poprawność Prawa Ohma.

Zderzamy się. Klasa 8d pracuje z modułem Energia zakupionym dzięki środkom z laboratorium przyszłości.