Opublikowane 2021-12-15 MZ

Szanowni Rodzice i Uczniowie

Z całego serca pragniemy podziękować Wam za zaangażowanie, dary materialne i finansowe. Ogrom wsparcia w tym roku przerósł nasze oczekiwania. Rodzinie przekazaliśmy 42 paczki . Koszt darów na "Szlachetną Paczkę" oszacowaliśmy na ok 12000 zł.

W podziękowaniu otrzymaliśmy sms od koordynatorki "Szlachetnej Paczki". P. Magdy.
Sms jest od rodzin, która otrzymała wsparcie.

Chcielibyśmy się nim z Wami podzielić - bo oddaje on cały czar i urok akcji "Szlachetna Paczka".

Treść smsa:

"W takim nastroju jak dziś nie byłam jeszcze nigdy. Bardzo panią proszę o przekazanie najwspanialszych podziękowań dla darczyńców jeśli to możliwe. Dzieci są przeszczęśliwe, ja również. Dla nas to nowy start w lepsze życie. Michała tak zadowolonego z ubrań nie pamiętam kiedy widziałam, a Tomasz niemalże natychmiast wypróbował fotel i nagle zachciało mu się odrabiać lekcje :D Mikołaja radości nie da się opisać. Pozdrawiam i życzę Wam wszystkim, Państwu, wolontariuszom, darczyńcom i wszystkim zaangażowanym Wesołych, zdrowych i pogodnych Świąt Bożego Narodzenia. Obfitości i radości".

"Więcej błogosławieństwa jest w dawaniu, aniżeli w braniu" Harold Pinter

Kochani - TO WASZA ZASŁUGA ! Dziękujemy