Piątkowe degustacje w 2b

Opublikowane 2019-10-24 MO

Jesteśmy uczniami klasy 2b. Już od pierwszych tygodni uczęszczania do naszej szkoły staramy się prowadzić zdrowy tryb życia, do czego zachęcają nas nasze wychowawczynie. Jemy zdrowe produkty, unikamy słodyczy i tłustych, słonych potraw, szczególnie tych wielokrotnie przetworzonych. Często wychodzimy na świeże powietrze, uprawiamy sporty, jednak naszą największą chlubą jest to, iż w każdy piątek organizujemy degustację przygotowanych przez naszych wspaniałych rodziców i nas samych, warzyw i owoców. Na talerzach pojawiają się również bakalie i wielozbożowe wypieki. Te spotkania są dla nas okazją do poznania różnych - często nieznanych wcześniej - smaków. Uczymy się i jednocześnie dobrze bawimy.