XIII Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej

W tym roku w lutym po raz kolejny odbył się Międzyszkolny Konkurs Recytatorski Poezji Anglojęzycznej dla klas II-III, już od 13 lat organizowany przez naszą szkołę. Organizatorkami konkursu były Katarzyna Wyszecka i Ewa Wojtakowska.

Ponieważ nauka w tym roku jest specyficzna, więc i nasz konkurs został przeprowadzony w zupełnie innej formie. Nauczyciele i uczniowie przygotowywali prezentacje wykonywanych utworów w formie filmików i przesłali nagrania zwycięzców wyłonionych w eliminacjach szkolnych.

W konkursie wzięło udział 13 uczniów ze szkół: Publiczna Szkoła Podstawowa Sióstr Salezjanek w Rumi, Szkoła Podstawowa nr 6 w Rumi, Szkoła Podstawowa nr 7 w Rumi, Szkoła Podstawowa nr 8 w Rumi oraz Zespół Szkolno - Przedszkolny w Dębogórzu.

Komisja wyłoniła zwycięzców:

I miejsce zdobył Paweł A. ze Szkoły Podstawowej nr 8

II miejsce zdobyły: Julia K. ze Szkoły Podstawowej nr 8 i Zuzanna Ż. z Publicznej Szkoły Sióstr Salezianek w Rumi

III miejsce zajęli: Aleksandra M. ze Szkoły Podstawowej nr 7 i Wincenty T. ze Szkoły Podstawowej nr 8 w Rumi.

Gratulujemy zwycięzcom i zapraszamy do udziału w naszym konkursie w roku 2022!