Wyniki konkursu logopedycznego

Aktualności SP6 2021-02-03

Wyniki konkursu logopedycznego

Opublikowane 2021-02-03 MZ

Wyniki szkolnego konkursu logopedycznego pt. „Logopedyczny kalendarz adwentowy”

1 grudnia 2020 roku w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi został ogłoszony szkolny konkurs logopedyczny pt. „Logopedyczny kalendarz adwentowy. Konkurs został skierowany do uczniów objętych terapią logopedyczną w naszej szkole. Jego celem było zainteresowanie dzieci tematyką logopedyczną oraz zachęcenie ich do systematycznej terapii mowy.

Zadaniem uczniów było przygotowanie własnego kalendarza adwentowego, w którym należało zilustrować logopedyczne ćwiczenia buzi i języka. W związku z nauczaniem w formie zdalnej, uczniowie musieli wykonać zdjęcia kalendarza i przesłać je na podany adres mailowy do 24.12.2020 r.

W konkursie wzięło udział 16 uczniów. Dzieci wykazały się pomysłowością, a ich prace były ciekawe, kolorowe i zawierały ćwiczenia buzi i języka. Komisja, w której skład wchodziło troje logopedów z naszej szkoły zdecydowała, aby nagrodzić trzy wyróżniające się prace. Pierwsze miejsce zajęła Kinga Gustawska z klasy 2a, drugie miejsce zajęła Łucja Świerczyńska z klasy 1b i trzecie miejsce zajął Ignacy Stawarz z klasy 1a. Wielkie gratulacje dla zwycięzców oraz wszystkich dzieci, które wzięły udział w konkursie !!!

Paula Janaszkiewicz

neurologopeda