Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

AKTUALNOŚCI 2020-09-07

Rozpoczęcie roku szkolnego 2020/21

Opublikowane 2020-09-07 MO

Po wielu miesiącach rozłąki uczniowie naszej szkoły stanęli 1 września 2020 r. ramię w ramię. Wzruszeni, stęsknieni za gwarem szkoły, dzwonkiem rozbrzmiewającym cyklicznie, kolegami i ukochanymi belframi. Po tym jak świat stanął do góry nogami, wszystko nabrało dla nich innych barw i głębszego znaczenia. Docenili i celebrują to, co było niegdyś rutyną i szarą, szkolną rzeczywistością. Inauguracja roku szkolnego 2020/2021 odbyła się zgodnie z procedurami bezpieczeństwa w czasie pandemii.

Dyrektor, pani Aleksandra Brunat, w krótkim przemówieniu przywitała na płycie boiska uczniów wybranych klas, przedstawiła grono pedagogiczne oraz zmiany organizacyjne. Po oficjalnej części wszyscy udali się do sal na upragnione spotkanie z wychowawcą oraz kolegami z klasy.