Opublikowane 2019-11-12 ADM

Szanowni Państwo,

Centrum Rozwoju Lokalnego zaprasza wszystkie przedszkola i klasy 1-3 szkół podstawowych do udziału w objętej honorowym patronatem Ministra Edukacji Narodowej ogólnopolskiej akcji edukacyjnej "Dzieci uczą rodziców".

Celem akcji jest zwiększenie poziomu bezpieczeństwa wśród najmłodszych, popularyzacja postaw proekologicznych czy promocja aktywnego i zdrowego trybu życia, a także zachęcenie dzieci do rozmowy z rodzicami na tematy, które były przedmiotem lekcji.

W ramach akcji każdego miesiąca zgłoszone placówki będą otrzymywać drogą elektroniczną materiały do przeprowadzenia lekcji z najmłodszymi (konspekt zajęć + prezentację multimedialną).

Pierwsza lekcja w ramach akcji "Dzieci uczą rodziców" odbędzie się 8 listopada 2019 roku. Materiały dydaktyczne do pobrania będą od 6 listopada.

Prosimy o zamieszczenie informacji o akcji (plik "Tekst do zamieszczenia") wraz z grafiką "ZaproszenieDzieciUcząRodziców" na stronach internetowych i w mediach społecznościowych.

W razie jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt:

e-mail: edu@crl.org.pl

Osoba koordynująca: Dawid Wiejata