Sukcesy Szkoły

SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W RUMI

rok 2018 / 2019

II gala wyróżnień dla najlepszych młodych matematyków z Rumi

11 czerwca 2019 r. w Domu Kultury Janowo odbyła się II gala rozdania wyróżnień młodym matematykom z Rumi oraz wręczenia listów gratulacyjnych rodzicom.

Honorowy patronat nad uroczystością objął Burmistrz Miasta Rumi - pan Michał Pasieczny, który także ufundował upominki. Galę uświetnili swoją obecnością: wiceburmistrz Miasta Rumi pan Piotr Wittbrodt, dyrektor Centrum Edukacji Nauczycieli w Gdańsku pani Renata Ropela oraz dyrektor SP9 pani Lucyna Oglęcka i wicedyrektor SP6 pani Anna Dybikowska .

Uroczystość rozpoczęła uczennica SP 6 Paulina Michalska piosenką „Dwa serca jak pociągi dwa”. Wyróżniono 25 uczniów w pięciu kategoriach: klasy III, IV, V, VI, VII i VIII. Wśród laureatów znaleźli się uczniowie naszej szkoły: Szymon Bogdanis, Alicja Gosiewska, Ewa Dziś, Oskar Belczewski i Kajetan Miiller.

Natomiast nauczyciele wyróżnionych uczniów w podziękowaniu za trud włożony w edukację otrzymali symboliczną różę.

Gala była podsumowaniem projektu Liderów Matematyki w Rumi w roku szkolnym 2018/2019. Został on opracowany przez nauczycielki matematyki z Rumi: Grażynę Michalską ze Szkoły Podstawowej nr 6 i Agnieszkę Kwolek ze Szkoły Podstawowej nr 9. Obie panie są absolwentkami III edycji Pomorskiej Akademii Liderów Edukacji 2020 oraz liderami zmian na rzecz osiągania wysokiej jakości edukacji matematycznej w Rumi.

Na zakończenie obecni goście mogli posłuchać występu uczennicy Kariny Gęsickiej z SP9.

Wszystkim młodym matematykom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

Grażyna Michalska

ZAWODY PŁYWACKIE 16-01-2019

3 MIEJSCE

DATA PUBLIKACJI: 2019-01-16

POWIATOWE IGRZYSKA DZIECI W PŁYWANIU DRUŻYNOWYM DZIEWCZĄT

LAUREACI PLEBISCYTU DZIENNIKA BAŁTYCKIEGO " NAUCZYCIEL i SZKOŁA NA MEDAL 2018"

W sobotę 15 grudnia w Teatrze Wybrzeże zwycięzcy odebrali dyplomy i atrakcyjne nagrody, m.in. medale marszałka województwa pomorskiego.

Klasy IV-VIII

Sukcesy szkoły klasy IV - VIII rok 2018 2019