1%dla mojej szkoły

"1% dla mojej szkoły"

Nie trzeba nic wpłacać! Wystarczy tylko zdecydować gdzie ma trafić 1% Twojego podatku Waszej rodziny, przyjaciół. Jeżeli nie podejmiesz tej decyzji, o Twoich pieniądzach będą decydować inni!

Wskaż w rocznym rozliczeniu PIT gdzie ma trafić Twój 1% podatku. Masz do tego prawo!

Przekaż 1% NA NASZĄ SZKOŁĘ

Wystarczy w deklaracji PIT podać numer KRS. To wszystko - żadnych dodatkowych dokumentów, procedur ani czekania. Urząd Skarbowy zajmuje się resztą sam.

wzór PIT

Numer KRS:

Cel:

Nasz szkoła podjęła współpracę ze Stowarzyszeniem Przyjazna Szkoła i dzięki temu, rozliczając dochód za rok 2015 każdy może wesprzeć finansowo szkołę, a zatem pomóc w rozwoju własnemu dziecku.

Do tej pory Stowarzyszenie, z którym współpracujemy przekazało ogromne kwoty zebrane przez darczyńców.

Jak akcja przedstawia się w liczbach?

Edycja

Kwota zebrana