Procedury bezpieczeństwa COVID-19

Procedury

opublikowano 21.09.2020 ADM

Gabinet stomatologiczny

Informujemy, że gabinet stomatologiczny DENTIX mieszczący sie w Szkole Podstawowej nr 6 w Rumi jest czynny: poniedziałek 8-12 ; wtorek 8-12;
środa 8-12

Realizujemy kontrakt z NFZ na leczenie dzieci i młodzieży do 18 r.ż.

Kontakt :telefon 671-01-50 wew.44; 575-111-964

mail: kontakt@dentix.net.pl

• Honorujemy zgody na badanie i leczenie dzieci udzielone przez rodziców w poprzednich latach.

• W przypadku braku zgody na badanie i leczenie dziecka ,prosimy o pisemne wyrażenie swojej woli i przekazanie podpisanego pisma osobiście do gabinetu stomatologicznego lub skanem na w/w adres mailowy.

• W trosce o bezpieczeństwo Państwa dzieci Gabinet Stomatologiczny DENTIX postępuje zgodnie z procedurami dotyczącymi postępowania w okresie pandemii SARS-COV-2.