Konkurs plastyczny " Szkolny Robot"

AKTUALNOŚCI 2020-07-12

I MIEJSCE W KONKURSIE PLASTYCZNYM

"SZKOLNY ROBOT" ZORGANIZOWANYM PRZEZ CENTRUM PROJEKTÓW POLSKA CYFROWA W WARSZAWIE

Opublikowane 2020-07-12 ADM

Uczniowie klasy 2c wzięli udział w konkursie plastycznym #Szkolny Robot zorganizowanym przez Centrum Projektów Polska Cyfrowa w Warszawie ogłoszonym w ramach funduszy zewnętrznych. Patronat honorowy wyżej wymienionego konkursu objęty został przez Ministerstwo Edukacji Narodowej oraz Ministerstwo Cyfryzacji. Zadaniem konkursowym było stworzenie pracy pt. „#Szkolny Robot” wykonanej w dowolnej technice plastycznej. Praca konkursowa musiała nawiązywać do zagadnienia z zakresu edukacji cyfrowej. W ten oto sposób po wykonaniu zadania i przesłaniu do organizatora, 3 lipca 2020 r. otrzymaliśmy informację o zajęciu I miejsca. Organizator w mailu napisał, że “...praca została wykonana w sposób dbamy o najmniejsze szczegóły, a duża ilość kolorów i szczery szeroki uśmiech urzekły nas najbardziej :)”. Radość uczniów oraz wychowawczyni p. Aleksandry Lange-Pranszke była ogromna, tym bardziej, że główna nagroda, to warsztaty dla całej klasy z programowania, które poprowadzi specjalista z branży oraz zestaw gry CodyRoby.