Konkurs logopedyczny

Opublikowane 2020-05-20 MZ

20.05.2020 roku odbyło się rozstrzygnięcie logopedycznego konkursu „Głoskowe obrazki”. Konkurs miał na celu upowszechnianie wiedzy o terapii logopedycznej oraz troskę o poprawność językową wśród dzieci, jak i wspieranie plastycznej i językowej twórczości u dzieci z trudnościami w mówieniu.

Zadaniem dzieci było zilustrowanie wyrazów z wybraną, ćwiczoną podczas terapii logopedycznej głoską. Prace mogły być wykonane dowolną techniką płaską w formacie A4. Serdecznie gratulacje dla zwycięzców! I miejsce zdobył Bartłomiej Buca (klasa 2b) II miejsce zdobyła Nadia Grabowska (klasa 2b) III miejsce zdobył Lars Woźniak (klasa 1b) Wyróżnienie powędrowało do Michała Niedbała (klasa 2b). Konkurs zorganizowała p. Agata Betcher.