XI Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia

Opublikowano 18-10-2021 MO

Po raz kolejny obchodziliśmy w naszej szkole Światowy Dzień Tabliczki Mnożenia pod hasłem „Młodsi sprawdzają, czy starsi tabliczkę mnożenia znają”. Tym razem to święto przypadło 1 października 2021 r. Uczniowie z klasy 6a zachęcali kolegów z klas IV-VIII oraz nauczycieli do sprawdzenia swojej wiedzy ze znajomości tabliczki mnożenia. Każdy, kto odpowiedział bezbłędnie na 5 wylosowanych przez siebie pytań, otrzymał certyfikat eksperta tabliczki mnożenia oraz cukierek. Do zabawy włączyli się także uczniowie klas I-III pod opieką swoich wychowawców. Udało się nam nawet namówić jednego rodzica, który bezbłędnie odpowiedział na wszystkie pytania. Nie tylko on był z siebie dumny, ale i jego córka, i oczywiście my. Impreza cieszyła się wyjątkowo dużym zainteresowaniem. Przepytano 351 osób i wydano 275 certyfikatów. O oprawę graficzną jak co roku dbała Katarzyna Witka.