dla rodziców

Opłaty za posiłki 2020/2021

Opublikowano: KCZ 2020-08-17

Zmiana zasad korzystania ze stołówki szkolnej

Od 1 września 2016 r. zmieniły się zasady korzystania ze stołówki szkolnej.

Warunkiem skorzystania z wyżywienia jest podpisanie umowy u intendenta. - Umowa wyżywienie 2020/2021

Bardzo prosimy o respektowanie wprowadzonych zasad, mają one na celu poprawić organizację pracy szkoły i bezpieczeństwa państwa dzieci.

Wpłaty za posiłki można dokonywać tylko na konto szkoły:

Bank Spółdzielczy Rumia numer konta: 86 8351 0003 0000 0260 2000 0040

W tytule należy wpisać:

• nazwisko i imię dziecka,

• klasę,

• miesiąc, za który dokonano wpłaty,

• formę dożywiania, z której dziecko korzysta (np. śniadanie i obiad).

Prosimy o dokonywanie wpłat w podanych terminach

Dzieci, których rodzice nie uregulują opłaty za posiłki, nie będą mogły z nich skorzystać.

MAMY SZCZĘŚCIE - WŁASNĄ STOŁÓWKĘ!

Szkoła zapewnia uczniom pełne posiłki w profesjonalnie i estetycznie wyposażonej stołówce szkolnej. Jednym z kluczowych elementów warunkujących zdrowie, prawidłowy rozwój oraz właściwą koncentrację i osiąganie dobrych wyników w nauce naszych pociech jest prawidłowe odżywianie.

Zachęcamy zatem wszystkich uczniów do korzystania z naszej stołówki szkolnej. Obiady w postaci zup, drugich dań oraz śniadań i podwieczorków są przygotowywane przez odpowiednio wykwalifikowany i przeszkolony personel wyłącznie ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców.

Dzięki temu, że posiłki gotowane są na miejscu, są zawsze świeże i ciepłe.