SZKOŁA PODSTAWOWA NR 6 W RUMI

Opłaty za posiłki 2019

Opublikowano: admin

BIEŻĄCE TERMINY I KWOTA

Proszę o wpłaty za posiłki w wyznaczonych terminach.

KWOTY I TERMINY PŁATNOŚCI

Zmiana zasad korzystania ze stołówki szkolnej

Od 1 września 2016 r. zmieniły się zasady korzystania ze stołówki szkolnej.

Warunkiem skorzystania z wyżywienia jest podpisanie umowy u intendenta. -> Druk Umowy na żywienie.

Bardzo prosimy o respektowanie wprowadzonych zasad, mają one na celu poprawić organizację pracy szkoły i bezpieczeństwa państwa dzieci.

Wpłat można również dokonywać na konto szkoły:

Bank Spółdzielczy Rumia numer konta: 86 8351 0003 0000 0260 2000 0040 w tytule należy wpisać:

• nazwisko i imię dziecka,
  • klasę,
  • miesiąc, za który dokonano wpłaty,
  • formę dożywiania, z której dziecko korzysta (np. śniadanie i obiad).

Prosimy o dokonywanie wpłat w podanych terminach

Dzieci, których rodzice nie uregulują opłaty za posiłki, nie będą mogły z nich skorzystać.

Płatności przelewem

Rodziców, którzy płacą za posiłki przelewem prosi się o uprzedni kontakt telefoniczny lub osobisty z Intendentem celem ustalenia kwoty do wpłaty.

MAMY SZCZĘŚCIE - WŁASNĄ STOŁÓWKĘ!

Szkoła zapewnia uczniom pełne posiłki w profesjonalnie i estetycznie wyposażonej stołówce szkolnej. Jednym z kluczowych elementów warunkujących zdrowie, prawidłowy rozwój oraz właściwą koncentrację i osiąganie dobrych wyników w nauce naszych pociech jest prawidłowe odżywianie.

Zachęcamy zatem wszystkich uczniów do korzystania z naszej stołówki szkolnej. Obiady w postaci zup, drugich dań oraz śniadań i podwieczorków są przygotowywane przez odpowiednio wykwalifikowany i przeszkolony personel wyłącznie ze świeżych produktów od sprawdzonych dostawców.

Dzięki temu, że posiłki gotowane są na miejscu, są zawsze świeże i ciepłe.