Opublikowane 2019-10-22 MO

10 października 2019 roku w naszej szkole obchodziliśmy Dzień Edukacji Narodowej. Z tej okazji uczniowie klas: 7c i 8c pod kierunkiem p. Danuty Podgórskiej oraz p. Małgorzaty Reich przygotowali program artystyczny pt. “Dzień Nauczyciela z uśmiechem i Gałczyńskim”, w którym wykorzystano niektóre scenki “Teatrzyku Zielona Gęś”. Dekoracja została wykonana przez p. B. Stobieniecką i p. K. Witkę. P. J. Wilk przygotowała choreografię, a p. T. Jaworska oraz p. M. Ropela odpowiadały za muzyczną stronę przedstawienia.

Po przedstawieniu wystąpili uczniowie kl. 3b, którzy przygotowani przez wychowawczynię zaśpiewali radośnie i z werwą piosenkę. Następnie głos zabrała Przewodnicząca Rady Rodziców, która z okazji Dnia Edukacji Narodowej złożyła dyrekcji, nauczycielom i pracownikom szkoły życzenia oraz podziękowania za codzienny wysiłek i zaangażowanie w przekazywanie wiedzy.

Na zakończenie uroczystości głos zabrała pani dyrektor Aleksandra Brunat, która podziękowała wszystkim nauczycielom i pracownikom szkoły za trud włożony w edukację i wychowanie, a uczniom za występy i przygotowanie akademii z okazji DEN.